نام مستعار چیست؟
نام مستعار پس از ثبت نظر برای عموم قابل نمایش می باشد. به صورت پیش فرض اول نام مستعار و دوم اسم کوچک در نظرات نمایش داده می شود. در صورتی که مایل به نمایش اسم کوچک خود نیستید برای حساب کاربری خود یک اسم مستعار انتخاب کنید.
چطور می توانم نام کاربری خود را عوض کنم؟
با مراجعه به پنل کاربری قسمت "تنظیمات" ویرایش اطلاعات کاربری می توانید ایمیل یا نام کاربری خود را ویرایش کنید. همچنین در صورت تعویض نام کاربری برای ورود مجدد می بایست با ایمیل یا نام کاربری جدید وارد شوید.
با خطای ورود مواجه می شوم: رمز وارد شده برای ایمیل نادرست است.
از اینکه رمز خود را به درستی وارد می کنید اطمینان حاصل کنید. رمز عبور به حروف بزرگ یا کوچک، فارسی یا انگلیسی حساس می باشد. در صورتی که قادر به یادآوری پسورد خود نمی باشید از صفحه بازیابی، اقدام فرمایید.
با خطای ورود مواجه می شوم: آدرس ایمیل معتبر نیست.
از اینکه ایمیل خود را به درستی وارد می کنید اطمینان حاصل کنید. توجه فرمایید که در ابتدای ایمیل www وجود ندارد و با ایمیلی که در ابتدا ثبت نام کردید وارد شوید.
درخواست بازیابی رمز عبور دادم اما ایمیلی برای من ارسال نشد.
از اینکه ایمیل خود را به درستی وارد می کنید اطمینان حاصل کنید. پوشه Spam/Junk ایمیل خود را بررسی کنید و حداقل ۱۵ دقیقه شکیبا باشید.
رمز عبور را فراموش کردم.
در صورت فراموشی رمز عبور بر روی این لینک کلیک کنید. سپس اطلاعات خود را نظیر ایمیل وارد کنید و بر روی دکمه بازیابی کلیک کنید.
چطور وارد سایت شوم؟
در صورتی که عضو سایت هستید به قسمت ( ورود / عضویت ) مراجعه کنید یا بر روی این لینک کلیک کنید.
چطور در سایت ثبت نام کنم؟
به منظور ثبت نام و ایجاد حساب کاربری به قسمت ( ورود / عضویت ) مراجعه کنید یا بر روی این لینک کلیک کنید. سپس اطلاعات خود را نظیر ایمیل و رمز عبور را وارد کرده و دکمه عضویت را کلیک کنید.