فیلم ورود Arrival 2016

نپسندیدم ذخیره
درام علمی تخیلی نامناسب برای زیر 13 سال ایالات متحده/انگلیسی

ولوییس زنی جوان و یک زبان‌شناس برجسته است که اغلب اوقاتش را به تدریس در دانشگاه اختصاص می‌دهد. با فرود آمدن دوازده سفینه فضایی در نقاط مختلف جهان از جمله آمریکا جوی پر از وحشت و ترس و ابهام بر دنیا حاکم می‌شود. ارتش آمریکا با توجه با سابقه لوئیس به سراغش می‌آید و درخواست همکاری می‌دهد تا شاید او بتواند این کلاف سردرگم را باز کند ...

برنده 1 جایزه اسکار
عوامل و بازیگران
عناوین مشابه
زبانشناس
تماس اول
لیست های مرتبط
شخص اصلی خانم
ضرر
نظامی
24 دیدگاه ها
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
بازخورد درونی
دیدن تمام دیدگاه ها
extermom2020
extermom2020
4 ماه قبل

افتضاح مطلق به معنی واقعی کلمه. این فیلم همه چیزش رو هواست و توش تناقض داره.با مموجوداتی روبرو هستیم که نه دلیل اومدنشون به زمین معلومه و نه دلیل رفتنشون. این موجودات از آینده باخبر هستن اما از زبان انسان ها باخبر نیستن. در قسمتی از فیلم یک انسان با این موجودات مکالمه می کنه در حالیکه زبان همدیگه رو نمیفهمن. در قسمت دیگه ای اطلاعاتی از آینده ای که هنوز شکل نگرفته رو بدست میاره و در زمان حال ازش استفاده میکنه. این اطلاعات رو به چه طریقی بدست میاره؟ با روشی علمی؟ نه، بلکه صرفا با خیالپردازی. در… بیشتر »

pooya.pourshaban
pooya.pourshaban
1 سال قبل

خوب مخصوصا داستانش

eaab80
eaab80
2 سال قبل

قابل تامل بود

09332232...
09332232...
2 سال قبل

best idea

Fa
Fa
2 سال قبل

عالی بود

Amir Hosain saifollahi
Amir Hosain saifollahi
2 سال قبل

فيلم خوبي بود.

alizadeh.z
alizadeh.z
3 سال قبل

فیلم جالب و عمیقی بود. 

Hadi Broomand
Hadi Broomand
3 سال قبل

برای یک بار دیدن ارزش داره

nagualmescalito
nagualmescalito
3 سال قبل

به نظرم فیلم حرفی عمیق تر ورای داستان ظاهری داره که علاقمندان به مسائل هستی شناسی و تحلیل ادیان رو می تونه جذب کنه. اما داستان ظاهری فیلم هم جذاب و دیدنیه. در مجموع فیلم خوبی هست.

alibitarafaan
alibitarafaan
3 سال قبل

این هم یک فیلم دیگر که عقاید یهودی دارد بسیار خوش ساخت است. گاهی پیش خودم فکر می کنم بچه مذهبی های اونا جقدر برای دینشون ارزش قایلند و جه کار های بزرگی انجام می دهند. به این توجه کنید: انجیل باب 4 میگه که وقتی‌که همهٔ مردم به سلامتی از رود اردن عبور کردند، خداوند به یوشع فرمود: «دوازده نفر، یکی از هر طایفه انتخاب کن به آنها بگو که هرکدام یک سنگ از همان‌ جای خشک رودخانه که کاهنان ایستاده‌اند، بردارند و در جایی که امشب اردو می‌زنید، بگذارند.» پس یوشع آن دوازده نفر نمایندهٔ طایفه‌های اسرائیل را… بیشتر »

منو خانه سینمایی سریالی جستجو