شرایط استفاده از سایت

تعاریف

سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «سایت» استفاده شده است منظور سایت ایران فیلم می‌باشد.خدمات: منظور از خدمات، ارائه پیشنهادات شخصی واقع در تب “برای شما”، اطلاعات محتوا و پیشنهاد های مشابه و موضوعی است.قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد.محتوا: منظور از محتوا عناوین سینمایی و سریالی هست که فقط اطلاعات آن درج شده.


 1. معرفی

این وبسایت به وسیله ( مهرسام میدیا ) مدیریت می‌شود. سایت تحت قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و آن را محترم می‌شمارد. تنها هدف و خاستگاه این سایت آگاه سازی از محتوای موجود و ارسال پیشنهادات براساس به سلیقه کاربر میباشد.

 1. پذیرش شرایط

شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این شرکت در این بخش قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید.

 1. ثبت نام

 برای دسترسی بهتر به وبسایت به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:

 • آدرس ایمیل
 • شماره تلفن

شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.

 1. حریم خصوصی

اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود. شما با دادن اطلاعاتی مانند فیلم های پسند شده، به ما این اجازه رو مدهید که سلیقه شما رو پردازش کنیم و بر طبق آن به شما خدمات دهیم.

 1. تعهدات کاربران

شما به عنوان عضو وبسایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:

 1. استفاده شما از وبسایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع نشده باشد.
 2. شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز/آدرس ایمیل/شماره همراه خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به ایجاد اشتباه در ارائه خدمات شود.
 3. هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما میپذیرید که بلافاصله این شرکت را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز/آدرس ایمیل/شماره همراه خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید مطلع سازید.
 4. دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این شرکت فراهم می کند.
 5. شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محتوا و خدمات وبسایت نمیشوید.
 1. سلب مسئولیت
 1. امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.
 2. این شرکت هر گونه تلاش برای اطمینان از اینکه اطلاعات محتوا دقیقا درست در وبسایت نشان داده می‌شود، هرچند اطلاعات در بعضی اوقات ممکن هست اشتباه باشد، به کار می‌گیرد.
 3. این شرکت تضمین و تایید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات وبسایت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است. و در این مورد مسئولیتی به عهده این شرکت نیست.
 4. ممکن است اطلاعاتی در وبسایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد. این حق برای این شرکت محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه این شرکت نیست.
 5. لینک‌های ثالث موجود در این وبسایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.
 1. خاتمه خدمات

اگر شما می‌خواهید که به این شرایط و ضوابط پایان دهید می بایست به موارد زیر عمل کنید:

 • اطلاع دادن به این شرکت در هر زمان از طریق ثبت درخواست کتبی در قسمت ارتباط با ما که در صفحه اصلی وبسایت موجود است.
 1. نظرات کاربران

ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.