Players Utilities
VLC Media Player

نرم افزاری مناسب برای کاربران مکینتاش با قابلیت پخش از تمامی فرمت ها از جمله MKV و زیرنویس فارسی می باشد. همچنین بدلیل بهنیه بودن این نرم افزار سرعت اجرا و پخش بالایی را خواهید چشید.

HJSplit

نرم افزاری بسیار ساده و کم حجم مانند Winrar، اما کاربردی می باشد. نرم افزار فایل مورد نظرتان را در چندین فایل با فرمت های ۰۰۱ ، ۰۰۲ ، ۰۰۳ و … تقسیم می کند. با کمک Join نرم افزار هم می توانید پارت های ۰۰۱،۰۰۲ و … را یکپارچه و فایل اصلی بدست اورید.

K-Lite Mega Codec Pack

مجموعه ای از استانداردترین Codec های لازم برای پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری و تکمیل کننده نرم افزار های دیگر می باشد. به وسیله این کدک می توان تمامی فرمت ها را، حتی با اینکه پلیر شما توانایی پخش آن نداشته باشد، اجرا کنید.

IDM
قدرتمندترین نرم افزار مدیریت دانلود می باشد، از مزایای آن می توان به افزایش ۴ برابری سرعت دانلود، سازگاری كامل با تمامی مرورگرها، قابلیت توقف و زمانبندی خودکار دانلود در ساعات خاص نام برد. از جمله ویژگی های این نرم افزار سازگاری کامل با وبسایت ایران فیلم می باشد.
WinRAR
بهترین نرم افزار های مدیریت فایل های فشرده می باشد و می تواند فایل های مختلف را تا ۱۰ درصد بیشتر از فایل های ZIP با فرمت RAR فشرده سازد. با استفاده از قابلیت قرار دادن ریکاوری درون فایل های Rar می توانید از سالم بودن فایل اطمینان حاصل فرمایید و برای برای امینت بر روی آرشیو پسورد قرار دهید.
TeraCopy

نرم افزاری قدرتمند برای بالا بردن سرعت کپی و جابه جایی فایل ها در بین درایو ها می باشد. قابلیت متوقف کردن انتقال و از سرگیری دوباره آن از قابلیت جالب آن برای انتقال آرشیو های فیلم بین هارد درایوها می باشد.

Chrome

دلیل اصلی موفقیت کروم سادگی و سرعت بسیار بالای این مرورگر قدرتمند می باشد. از مزیت های گوگل کروم می توان به امنیت، سرعت بالا در بارگزاری صفحات، جلوگبری از خطرات احتمالی Spy-Ware و سازگاری کامل با وبسایت ایران فیلم می باشد.